EWALLETS

Transferwise

Transferwise

Převod peněz do zahraničí je drahý, vždy jsou tu skryté poplatky, které jsme všichni byli nuceni zaplatit v určitém okamžiku. Tradiční banky vám říkají, že nabízejí "bezplatné převody" nebo "0% v provizích". Zní to, jako by peníze proudily volně, ale všichni víme, že to není pravda, je to všechno propaganda. Online účty, jako je ten, který poskytuje TransferWise, odstraňují všechny tyto nepříjemnosti, což vám umožňuje provádět online nákupy nebo převádět peníze v zahraničí za nejnižší dostupné náklady, pomocí mezibankovních směnných kurzů a bez skrytých poplatků. Získejte bankovní účty v USD, EUR, GBP a dalších měnách a získejte zaplaceno stejně snadno jako místní bankovní účet. Mimochodem, my v @AlexonTrading milujeme tuto eWallet. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Skrill

Skrill

Skrill nabízí online nákupy a platby služby, okamžité převody peněz do téměř každé destinace na světě [i na bankovní účty] za velmi nízkou cenu. Skrill je platforma široce používaná těmi, kteří pravidelně provozují, pracují, investují, sázejí nebo potřebují pravidelně převádět peníze na bankovní účet v různých zemích. Registrace je zdarma a je dokončena 100% online. Skrill je široce přijímaný na mnoha obchodních stránkách, Online Kasinech, Nákupních platformách. Skrill nabízí předplacenou kartu Mastercard pro offline nakupování a výběry v bankomatech.

Neteller

Neteller

Neteller je eWallet, který v podstatě funguje podobně jako bankovní účet, což umožňuje uživatelům: (a) přijímat peníze, (b) převádět peněz a za (c) nákup on-line služeb a produktů. Neteller nabízí Předplacenou Mastercard pro nákupy v každém obchodě (online nebo offline). Neteller je platforma široce používána těmi, kteří provozují, pracují, investují, sázejí nebo potřebují pravidelně převádět peníze do různých zemí přes internet. Registrace je zdarma.

Payoneer

Payoneer

Platforma pro přeshraniční platby společnosti Payoneer umožňuje podnikům, internetovým prodejcům a nezávislým pracovníkům platit a dostat zaplaceno stejně snadno na globální úrovni jako na lokální. Payoneer umožňuje milionům podniků a odborníků z více než 200 zemí a teritorií spojit se mezi sebou a globálně růst prostřednictvím naší platformy pro přeshraniční platby.